English / Global
Anasayfa
Kurumsal
Referanslar
İletişim Ulaşım

Özdemir Havalandırma ve Akış Boru Sistemleri

1982 yılında kurulan ÖZDEMİR Havalandırma ve Akış Sistemleri Havak, Tahıl akışı ve Endüstriyel Havalandırma sistemleri dahilinde sektöre katılmış ve ülkesinde öncü olmuştur. Kalite odaklı yaratıcılığı, geniş ürün yelpazesi, 1500'e yakın referansı ile yurtiçi başta olmak üzere Afrika ve Asya pazarında sağladığı başarılar ile kendini kanıtlamıştır. Yüksek ve düşük basınçlı değirmen taşıma boru hatları, toz toplama ve taşıma sistemleri, havalandırma ve endüstriyel sulu soğutma makinaları ile yüksek kaliteli metal galvaniz ve paslanmaz çelik kullanarak %99 sızdırmazlık kalitesiyle üretimine devam etmektedir.

Firmamız, iş prosedürlerine bağlı kalarak, ürün satışının yanı sıra; Proje hesaplamaları, imalat, montaj ve anahtar teslimi proje taahhüt hizmetlerde sunmaktadır. ÖZDEMİR, sahip olduğu vizyon ve misyona bağlı kalarak, kaliteden ödün vermeden, ürün yelpazesini genişletmek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, tasarımında ve üretiminde kullandığı teknoloji desteği ile her geçen gün kendini yenilemeye devam etmektedir.

Firmamıza 2013 yılı içerisinde Boru bağlantı kelepçesi seri imalatında kullanılan makina imalatından dolayı TÜBİTAK tarafından AR-GE desteği verilmiş olup projesini başarıyla tamamlamıştır. AR-GE tabanlı ürün geliştirme çalışmaları Gaziantep Üniversitesi ve KOSGEB taraflarınca desteklenmektedir. ÖZDEMİR HAVALANDIRMA VE AKIŞ SİSTEMLERİ HAVAK, 41 yıllık deneyimi ile sektörde örnek ve öncü olmaya devam etmektedir.
 

ANA MENÜ
Anasayfa
Kurumsal Yazı
Ürünlerimiz
Referanslar
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim Ulaşım
ÜRÜNLERİMİZ
Değirmen Akış Sistemleri
Bağlantı Elemanları
Havalandırma
Toz Toplama ve Havalı Taşıma
Metal İşlem ve Makine
Blowair Soğutma Sistemleri
HİZMETLERİMİZ
Özd Mühendislik ve Müteahhitlik
Blowair Soğutma Sistemleri

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Fax: +90 342 235 35 43
info@ozdemirhavalandirma.com
Başpınar 2.Osb bölgesi Celal Doğan bulvarı no:32 Şehitkamil / GAZİANTEP
 

1982 Özdemir Havalandırma San. Tic. Ltd. Şti  |  Değirmen Malzemeleri ve Akış Boruları İmalat Hizmetleri